Společnost

Modula je italská společnost, která navrhuje a vyrábí automatické vertikální sklady pro každé průmyslové odvětví a prostředí. Jméno Modula nesou i naše zařízení, která slouží pro skladování nejrůznějších výrobků: od malých elektronických komponentů, přes farmaceutické výrobky až po těžké a objemné předměty, jako např. formy nebo součásti motorů.

Naše vertikální sklady jsou navrženy pro úsporu podlahové plochy až o 90 %, zvýšení produktivity, urychlení vyskladňování a zvýšení celkové efektivity skladu za současného omezení rizik pro osoby a zboží.
První zařízení Modula bylo vyrobeno v roce 1987 a od té doby je naše firma synonymem inovace a „Made in Italy“.

Modula je součástí holdingu System, který byl v roce 1970 založen panem Francem Stefanim. Holding System se stal zdrojem mnoha technologických inovací v odvětví mechaniky a keramiky. K dnešnímu dni má společnost Modula více než 15 000 zákazníků po celém světě a produkuje přibližně 4000 zařízení ročně ve třech výrobních závodech: v Itálii (Salvaterra di Casalgrande, Reggio Emilia), Spojených státech (Lewiston, Maine) a Číně (Sozhou).

Kromě těchto výrobních závodů má Modula 13 dceřiných společností v Evropě, Americe, Asii a Africe a rozsáhlou síť 45 autorizovaných prodejců. Díky tomu je naše firma neustále na dosah zákazníků na všech hlavních trzích a dokáže včasně reagovat na všechny jejich požadavky.

V roce 2017 přesáhl obrat společnosti 110 miliónů Eur, přičemž značná část peněz byla investována zpět do výzkumu a vývoje.

CHCETE ZVÝŠIT VÝKON VAŠEHO SKLADOVACÍHO SYSTÉMU?

Objevte jak Modula šetří plochu a zvyšuje produktivitu vašich procesů.

Kontaktujte nás